Para Kazanmak İçin Büyü

5 kabak çekirdeği
3 çubuk tarçın
Kağıt para
Yeşil kumaş
Yeşil mum
Tarçın veya fesleğen yağı
Yeşil kurdele

Bir Cuma günü, büyüyen ay döneminde, alacakaranlıkta tüm malzemeleri toplayın. Yağı sürerken borçlarınıza, para ihtiyacınıza odaklanın ve mumun yanmasıyla birlikte borçlarınızı ödediğinizi düşünün, bundan duyacağınız mutluluğu hissetmeye çalışın.

Mumu yakın ve yeşil kumaş içine tarçın çubuklarını, kabak çekirdeklerini ve parayı koyun. Daha sonra keseyi kurdele ile üç kez sarın. Bunu yaparken paranın size geldiğini düşünün ve şu sözleri söyleyin:

“Kutlu toprak elementi, duy sesimi!
Getir bana zenginliğini ve bereketini…
Oluşturan ve büyüten Toprak Ana,
İhtiyacım olanı oluştur ve getir bana!”

Sözleri üç kez tekrarlayın ve mumu 9 dakika boyunca yakın. Keseyi cüzdanınızda/çantanızda her zaman taşıyın. Para gelecektir.

Arananlar:para kazanma büyüsü,para kazanmak için büyü,para kazanma büyüsü nasıl yapılır,para buyusu nasil yapilir,para çekme büyüsü,para kazanma büyüleri,çok para kazanma büyüsü,para kazanmak için yapılan büyüler,para tlsm nasl yaplr,para büyüsü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>